Nianie & opiekunki

Prowork.PL - pomagamy rodzinom w doborze wykwalifikowanych niań i opiekunek. Rekomendowane przez nas kandydatki mają odpowiednie doświadczenie, referencje, są niepalące i zazwyczaj znają język obcy.
Specjalizujemy się w rekrutacji niań z angielskim dla
rodzin międzynarodowych.

Poniżej podajemy przykładowe opisy stanowisk dla opiekunek dziecięcych mogące być pomocne w określeniu własnych oczekiwań.
  niania /opiekunka zajmująca się całodzienną opieką nad dziećmi zajmuje się dziećmi w ciągu tygodnia pracy (pon–pt) przez 8-9 godzin dziennie. Główne obowiązki niani – to samodzielne sprawowanie opieki nad dzieckiem/dziećmi, w tym spacery, zabawy edukacyjne (też nauka języka obcego) zgodnie z sugestiami rodziców. Ponadto, przygotowywanie posiłków dla dzieci, karmienie, przewijanie, dbanie o porządek w pokoju dziecka i miejscu zabawy. Zazwyczaj niania do całodziennej pomocy jest zatrudniana przez rodziny z małymi dziećmi, które nie chodzą jeszcze do przedszkola.

niania /opiekunka z zamieszkaniem - obowiązki jak powyżej, ale rodzina dodatkowo oferuje niezależne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie. Niania z zamieszkaniem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, które mają nieregularne godziny pracy. Niania mieszkająca z rodziną może być bardziej dyspozycyjna i elastyczna pod względem godzin opieki nad dziećmi.

niania /opieka popołudniowa – wiele rodzin zatrudnia nianię do pracy kilka godzin dziennie popołudniami do opieki nad dziećmi od powrotu ze szkoły czy przedszkola do czasu powrotu rodziców do domu. Obowiązki takiej niani to zazwyczaj odebranie ze szkoły/przedszkola, przygotowanie posiłku, pomoc w odrobieniu lekcji, zabawa czy zaprowadzenie na dodatkowe zajęcia. Niania zajmującą się opieką popołudniami może też pomagać w nauce języków obcych, odrabianiu lekcji i innych zajęciach edukacyjnych.

 → babysitter - nieregularna opieka nad dziećmi wieczorami, w weekendy czy innych terminach. Praca polega na zapewnieniu kilkugodzinnej opieki nad dziećmi podczas nieobecności rodziców  (obowiązki – zgodnie z sugestiami rodziców – zabawa, podanie posiłków, położenie do snu). W takim charakterze pracują zazwyczaj młode osoby, które studiują i są dyspozycyjne do opieki od czasu do czasu. Nasza agencja posiada bazę danych opiekunek z doświadczeniem i referencjami, które mogą pracować dorywczo.

 

 
Prowork.PL
Prywatna opieka nad dziećmi i domem. Serwis rekrutacyjny dla rodzin.

 


    tel. office: +48 22 323 63 35
    tel. mobile: +48 502 095 536 
     
 

adres: ul. Warecka 8/46
(metro Nowy Świat - Uniwersytet)
00-040 Warszawa
biuro czynne: pon.-czw. - 9.00-17.00
                         pt. - 8.00-16.00


created by Lamers.pl