Branża
Kraj
Stanowisko
Miasto
Szukaj wyrażenia
Publikacja oferty

Pomoc w domu / Housekeeper / Kloten /Szwajcaria / październik 2017
Numer oferty:9108
Stanowisko:Pomoc w domu / Housekeeper / Kloten /Szwajcaria / październik 2017
Typ umowy:Stała praca
Kraj: Szwajcaria zagranicą
Data publikacji:14 wrz 17
Pracodawca:Klient Prowork.PL
Wynagrodzenie:4500 CHF brutto mies.
Miasto:Kloten/ Szwajcaria

Praca housekeeper / pomoc rodziny w Szwajcarii od października 2017. Prowork.Pl w imieniu klienta ze Szwajcarii prowadzi nabór na stanowiska housekeeper / pomoc domowa. Wymagane dobre doświadczenie na podobnym stanowisku oraz dobry angielski lub francuski. Jeśli chcesz pracować jako housekeeper/ pomoc domowa w Szwajcarii zarejestruj się na proworkpl i przyślij CV.

Opis stanowiska

Klient Prowork.PL, prywatna rodzina ze Szwajcarii zatrudni doświadczoną osobę do pracy jako housekeeper / pomoc domowa w mieście Nyon. Główne obowiązki: przygotowywanie posiłków, prasowanie, kompleksowe prowadzenie domu. Oferta pracy z zamieszkaniem /live-in housekeeper/pomoc rodziny w Szwajcarii.

Rozpoczęcie pracy - październik 2017

Wymagania

Min. 2-3 letnie doświadczenie poparte referencjami w pracy jako housekeeper/pomoc w domu

Dokładność i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy

Znajomość angielskiego lub francuskiego

Wymagane prawo jazdy

Gotowość do podjęcia pracy jako housekeeper/pomoc w Szwajcarii z zamieszkaniem

Warunki

Praca na podstawie umowy o pracę – etat 40 godz./tyg.

Stały kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim

Wynagrodzenie: 4200 CHF brutto miesięcznie

Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie

Procedura rekrutacyjna

Jeśli masz doświadczenie jako niania/pomoc w domu i chcesz pracować w Szwajcarii, zarejestruj się na www.prowork.pl i prześlij CV w j. angielskim.

Osoba prowadząca: Anna Cebula
Tel: 501182708 Email: recruitment@prowork.pl

O firmie:
Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

    tel. office: +48 22 323 63 35
    tel. mobile: +48 502 095 536

adres: ul. Warecka 8/46
(metro Nowy Świat - Uniwersytet)
00-040 Warszawa
biuro czynne: pon.-czw. - 9.00-17.00
                         pt. - 8.00-16.00