Branża
Kraj
Stanowisko
Miasto
Szukaj wyrażenia
Publikacja oferty

Lubisz gotować? Gotuj dla prywatnej rodziny na Mokotowie!
Numer oferty:9122
Stanowisko:Lubisz gotować? Gotuj dla prywatnej rodziny na Mokotowie!
Typ umowy:Stała praca
Kraj: Polska mazowieckie
Data publikacji:18 wrz 17
Pracodawca:Klient Prowork.PL
Wynagrodzenie:20 zł godz.
Miasto:Mokotów / Warszawa

Rodzina mieszkająca na Mokotowie pilnie poszukuje doświadczonej i profesjonalnej kandydatki do pomocy w domu. Oferta dotyczy gotowania dla 6 osobowej rodziny. Praca 30-40 godz. tyg. 3-5 dni w tyg. (elastyczny czas pracy). Jeśli masz doświadczenie w kuchni, lubisz gotować i chcesz pracować dla rodziny w Warszawie - Mokotów prześlij swoje CV. Praca od września 2017.

Opis stanowiska

Klient Prowork.PL, 6 osobowa rodzina mieszkająca na Mokotowie poszukuje przyjaznej i doświadczonej Pani do pomocy w kuchni. Obowiązki: kompleksowe przygotowywanie posiłków zgodnie z zaleceniami rodziny, gotowanie, robienie zakupów + inne prace do ustalenia. Rozpoczęcie pracy od września 2017.

Wymagania

doświadczenie, pasja do gotowania i umiejętność przygotowywania różnorodnych dań

profesjonalizm

przyjazne usposobienie

gotowość do podjęcia pracy w Warszawie  od września 2017

Warunki

wynagrodzenie – od 20 zł godz.
praca 30-40 godz. tyg.
kontrakt na 1 rok lub dłużej

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania ofertą pracy jako kucharka dla prywatnej rodziny prosimy o przesłanie CV w j. polskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Osoba prowadząca:
Tel: Email:

O firmie:
Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa , www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

    tel. office: +48 22 323 63 35
    tel. mobile: +48 502 095 536

adres: ul. Warecka 8/46
(metro Nowy Świat - Uniwersytet)
00-040 Warszawa
biuro czynne: pon.-czw. - 9.00-17.00
                         pt. - 8.00-16.00