Branża
Kraj
Stanowisko
Miasto
Szukaj wyrażenia
Publikacja oferty

Opiekunka / pomoc w domu / expat family / Wilanów / od zaraz!
Numer oferty:9128
Stanowisko:Opiekunka / pomoc w domu / expat family / Wilanów / od zaraz!
Typ umowy:Stała praca
Kraj: Polska mazowieckie
Data publikacji:22 wrz 17
Pracodawca:Klient Prowork.PL
Wynagrodzenie:ok. 25 zł godz.
Miasto:Warszawa / Wilanów

Rodzina expatów mieszkająca w Wilanowie poszukuje niani do opieki nad 2 dzieci i pomocy w domu od września 2017. Praca minimum 20 godz/tydz od pon. do pt. (godziny do ustalenia). Jeśli chcesz pracować jako niania/pomoc dla międzynarodowej rodziny w Warszawie - Wilanów prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for an English speaking nanny in Warsaw Wilanów from September 2017.

Opis stanowiska

Międzynarodowa rodzina mieszkająca w Wilanowie poszukuje doświadczonej osoby do opieki nad 2 dzieci w wieku 1 i 4 lata oraz pomocy w domu. Do obowiązków niani/pomocy rodziny należeć będzie wspieranie mamy w opiece nad dziećmi oraz w drobnych pracach domowych: sprzątanie, prasowanie itp.. Rozpoczęcie pracy od września 2017.

Wymagania

Doświadczenie, elastyczność i entuzjazm do opieki nad dziećmi

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako Au Pair w USA/Anglii lub innych krajach

Znajomość angielskiego

Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie jako niania/pomoc w domu od września 2017

Warunki

Wynagrodzenie - ok. 25 zł godz.

kontrakt na 1 rok lub dłużej

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/pomoc for expat family in Warsaw 2017 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Osoba prowadząca: Anna Cebula
Tel: 501182708 Email: recruitment@prowork.pl

O firmie:
Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa , www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

    tel. office: +48 22 323 63 35
    tel. mobile: +48 502 095 536

adres: ul. Warecka 8/46
(metro Nowy Świat - Uniwersytet)
00-040 Warszawa
biuro czynne: pon.-czw. - 9.00-17.00
                         pt. - 8.00-16.00