Branża
Kraj
Stanowisko
Miasto
Szukaj wyrażenia
Publikacja oferty

Nauczyciel przedszkolny Warszawa / różne przedszkola od stycznia 2018
Numer oferty:9656
Stanowisko:Nauczyciel przedszkolny Warszawa / różne przedszkola od stycznia 2018
Typ umowy:Stała praca
Kraj: Polska mazowieckie
Data publikacji:29 gru 17
Pracodawca:Klient Prowork.PL
Wynagrodzenie:-
Miasto:Warszawa

Lubisz dzieci, masz doświadczenie/kwalifikacje do pracy jako nauczyciel przedszkolny i szukasz nowych wyzwań? Już dziś zgłoś się do Prowork.PL!
Miło nam poinformować, że nasza firma Prowork.PL, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych dla rodzin międzynarodowych oraz szkół/przedszkoli w Warszawie, aktualnie przeprowadza rekrutacje na stanowiska nauczycieli/pomocy nauczycieli/native speaking teachers do różnych przedszkoli na terenie Warszawy. Często są to przedszkola międzynarodowe dlatego znajomość angielskiego czy innych języków obcych mile widziana!

Opis stanowiska

Wymagania: w przypadku wszystkich ofert wymagany jest dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z dziećmi/ entuzjazm i komunikatywność

 W zależności od oferty wymagana znajomość angielskiego

Lokalizacja: - różne rejony Warszawy

Agencja Prowork.PL, Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors  and nannies recruitment services Poland.
Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów. W przypadku zainteresowania ofertami współpracy z przedszkolami czy expat families/rodzinami obcojęzycznymi na terenie Warszawy, zarejestruj się na stronie www.prowork.pl i prześlij swoje CV.

Wymagania

Dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
W zależności od oferty znajomość angielskiego lub innego języka obcego
Doświadczenie w pracy dziećmi
Entuzjazm, chęć podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Warunki

Okres pracy: minimum 1 rok
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.

Oferowane szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe

Praca w przyjaznym, często międzynarodowym środowisku

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Osoba prowadząca: Anna Cebula
Tel: 501182708 Email: recruitment@prowork.pl

O firmie:
Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

    tel. office: +48 22 323 63 35
    tel. mobile: +48 502 095 536

adres: ul. Warecka 8/46
(metro Nowy Świat - Uniwersytet)
00-040 Warszawa
biuro czynne: pon.-czw. - 9.00-17.00
                         pt. - 8.00-16.00