Praca za granicą

Agencja Prowork.PL  zgodnie z wpisem do rejestru agencji zatrudnienia /cert. Nr 9116, zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją  pracowników dla pracodawców w Polsce i zagranicą.
Kandydatom poszukujących pracy za granicą oferujemy profesjonalną pomoc w tłumaczeniu CV/ innych dokumentów,  zorganizowaniu wyjazdu i rozpoczęciu pracy za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawiane oferty pracy były rzetelne i zgodne z oczekiwaniami osób szukających pracy za granicą.  
Agencja Prowork.PL  nie pobiera żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy.

Opieka medyczna / opiekun medyczny /pielęgniarz/pielęgniarka
Regularnie prowadzimy rekrutacje na na stanowiska: pielęgniarka/nurse, opiekun osoby starszej/ care assistant, asystent osoby niepełnosprawnej/support worker, pracownik środowiskowy/community worker, prywatny opiekun osoby starszej/live-in carer.
Wysokość wynagrodzenia i warunki zatrudnienia są uzależnione od kraju pracy oraz rodzaju stanowiska. Pracodawcy pomagają w znalezieniu zamieszkania  w pobliżu miejsca pracy. 
Współpracujemy ze sprawdzonymi pracodawcami, którzy oferują pracę w domach opieki (nursing i residential homes) oraz organizacjach medycznych (community care providers, live in care providers) w Europie, głownie Wielka Brytania i  Szwajcaria 

Bilingual teachers and nannies /
Dwujęzyczni nauczyciele i nianie

Świadczymy usługi rekrutacyjne i doradztwa personalnego na stanowiska związane z opieką nad dziećmi do pracy za granicą i w Polsce.
Prowadzimy rekrutacje na stanowiska:
Dwujęzyczna niania/ Bilingual nanny
Language tutor/Asystent językowy
Preschool teacher /Nauczyciel w przedszkolu
Language teacher /nauczyciel j. obcego

     tel. office: +48 22 323 63 35
    tel. mobile: +48 502 095 536 
     
 

adres: ul. Warecka 8/46
(metro Nowy Świat - Uniwersytet)
00-040 Warszawa
biuro czynne: pon.-czw. - 9.00-17.00
                         pt. - 8.00-16.00